پک مراقبت از ارتودنسی دندان جی یو ام بسته 5 عددی

نخ دندان جی یو ام مدل بسته ۵ عددی این نخ دندان حاوی عصاره نعنا است که برای سلامتی بیشتر دندان ها بسیار مناسب است. دارای بافت درهم پیچیده بسیارمقاوم برای برداشت حداکثر پلاک میکروبی از فواصل بین دندانی / عبوردهنده نخ دندان / برای رد کردن انواع نخ دندان از زیر سیم و براکت های ارتودنسی / بین دندانی تراولر / دارای الیاف آنتی باکتریال مناسب برای برداشتن باقی مانده مواد غذایی و تمیز کردن فراگیر سیم و براکت های ارتودنسی / دارای بسته‌بندی آسان و قابل حمل    
قیمت برای شما : 80,000 تومان 40,000 تومان
تخفیف شما از این خرید : 40000 تومان
همـه شگفتـــــــــ انــگیز ها

مسواک جی یو ام مدل Travel با برس نرم

مسواک جی یو ام مدل ترول مسواک کردن دندان‌ها یکی از بهترین عادت‌های بهداشتی و نظافت فردی است. اکثر افراد به هر جایی که می‌روند، مسواک خود را به همراه می‌برند. ممکن است در سفر مسواک خود را جا بگذارید یا آن را گم کنید و یا آلوده شود، بهترین راه داشتن مسواکی جداگانه برای سفر است. مسواک تراول از برند جی یو ام همان‌طور که از نامش پیداست یکی از مسواک‌های مخصوص برای مسافرت است. این مسواک دارای الیافی نرم و بلندتر در میانه‌ی آن بوده که دارای طراحی دام تریم است که این تکنولوژی امکان مسواک زدن با زاویه‌ی 45 درجه را می‌دهد تا بتوان سطح تمام دندان‌ها را از آلودگی کاملا پاک…
قیمت برای شما : 24,000 تومان 50,000 تومان
تخفیف شما از این خرید : 1000 تومان
همـه شگفتـــــــــ انــگیز ها

ماساژور لثه جی یو ام مدل Stimulator

ماساژور لثه جی یو ام مدل استیمیولیتر این نخ دندان حاوی عصاره نعنا است که برای سلامتی بیشتر دندان ها بسیار مناسب است. جهت مراقبت از دندان فقط استفاده از مسواک و خمیر دندان کافی نیست و باید فضاهای بین دندانی را با وسیله‌ای بی‌خطر و تخصصی خالی کرد. ماساژور لثه G.U.M یکی از بهترین ابزارها برای ماساژ لثه و تمیز کردن فضاهای بین دندانی است. این ماساژور دارای سر پلاستیک از جنس لاتکس است که به کمک طراحی خاص یعنی گردن باریک و بلنداش به راحتی دسترسی آسان به چهار قسمت دهان را امکانپذیر می‌کند. ماساژور باید به صورت 45 درجه بر روی دندان قرار گیرد و ماساژ از دندان های عقبی شروع شود.…
قیمت برای شما : 41,000 تومان
تخفیف شما از این خرید : 41000 تومان
همـه شگفتـــــــــ انــگیز ها
behmy-555gif-min
1-min
2-min
7-min
 • 6%
  خمیر دندان Sensodyne مدل Total Care F + خمیر دندان

  خمیر دندان Sensodyne مدل Total Care F

  18,000 تومان 17,000 تومان
  خمیر دندان سنسوداین مدل توتال کِیر اِف حجم 75 میلی لیتر این خمیر دندان حاوی فلوراید و کلرید پتاسیم می باشد همچنین یک لایه محافظ بر روی دندان ها تشکیل می دهد که تسکین دهنده درد دندان های حساس است.
 • خمیر دندان Sensodyne مدل Mint + خمیر دندان

  خمیر دندان Sensodyne مدل Mint

  19,000 تومان
  خمیر دندان سنسوداین مدل مینت حجم 75 میلی لیتر این خمیر دندان حاوی نیترات پتاسیم بوده که درد و حساسیت دندان را تسکین می کند. همچنین دارای خاصیت حفاظت پایدار از دندان ها می باشد و از حفره های میان دندان ها محافظت می کند.
 • خمیر دندان Sensodyne مدل Original + خمیر دندان

  خمیر دندان Sensodyne مدل Original

  19,000 تومان
  خمیر دندان سنسوداین مدل اورجینال حجم 75 میلی لیتر این خمیر دندان مناسب برای دندان های حساس می باشد و از آنها در برابر پوسیدگی ، ایجاد حفره بر روی دندان ، ایجاد پلاک دندانی و جرم محافظت می کند. همچینن با بوی بد دهان مبارزه می کند و به دهان شما تازگی و طراوت می بخشد.
 • خمیر دندان تازه و نعنایی Aquafresh حجم 100 میلی لیتر + خمیر دندان

  خمیر دندان تازه و نعنایی Aquafresh حجم 100 میلی لیتر

  13,000 تومان
  خمیر دندان تازه و نعنایی آکوا فرش حجم 100 میلی لیتر خمیر دندان تازه و نعنایی آکوا فرش برای مصرف روزانه به عنوان خمیر دندان معمولی بکار می رود. این خمیر دندان دارای طعم نعنایی می باشد و با دارا بودن میزان بالا فلوراید مانع تحلیل رفتن مینای دندان می شود و موجب افزایش تشکیل مجدد مواد معدنی روی دندان می گردد. این خمیر دندان دارای طعمی می باشد که…
 • خمیر دندان ملایم و نعنایی Aquafresh حجم 100 میلی لیتر + خمیر دندان

  خمیر دندان ملایم و نعنایی Aquafresh حجم 100 میلی لیتر

  16,000 تومان
  خمیر دندان ملایم و نعنایی آکوا فرش حجم 100 میلی لیتر خمیر دندان  ملایم و نعنایی آکوا فرش برای مصرف روزانه به عنوان خمیر دندان معمولی بکار می رود. این خمیر دندان دارای طعم نعنایی می باشد و با دارا بودن میزان بالا فلوراید مانع تحلیل رفتن مینای دندان می شود و موجب افزایش تشکیل مجدد مواد معدنی روی دندان می گردد. این خمیر دندان دارای طعمی می باشد که…
 • دهانشویه Listerine مدل Orginal + دهانشویه

  دهانشویه Listerine مدل Orginal

  33,000 تومان
  دهانشویه لیسترین مدل اورجینال دهانشویه لیسترین مدل اورجینال جام مورد تایید انجمن دندان پزشکان آمریکا بوده و از پوسیدگی دندان و بیماری های لثه جلو گیری می کند. همچنین ضد عفونی کننده ، و از بین برنده بوی بد دهان ، جرم و باکتری های مضر دهان می باشد.
 • دهانشویه Listerine مدل Teeth & Gum + دهانشویه

  دهانشویه Listerine مدل Teeth & Gum

  33,000 تومان
  دهانشویه لیسترین مدل تیت اند جام دهانشویه لیسترین مدل تیت اند جام مورد تایید انجمن دندان پزشکان آمریکا بوده و از پوسیدگی دندان و بیماری های لثه جلو گیری می کند. همچنین ضد عفونی کننده ، و از بین برنده بوی بد دهان ، جرم و باکتری های مضر دهان می باشد.
 • دهانشویه Listerine مدل Teeth & Gum + دهانشویه

  دهانشویه Listerine مدل Teeth & Gum

  33,000 تومان
  دهانشویه لیسترین مدل تیت اند جام دهانشویه لیسترین مدل تیت اند جام مورد تایید انجمن دندان پزشکان آمریکا بوده و از پوسیدگی دندان و بیماری های لثه جلو گیری می کند. همچنین ضد عفونی کننده ، و از بین برنده بوی بد دهان ، جرم و باکتری های مضر دهان می باشد.
 • خمیر دندان Signal مدل Beyaz Güç + خمیر دندان

  خمیر دندان Signal مدل Beyaz Güç

  12,000 تومان
  خمیر دندان سیگنال مدل بِیاز گوچ خمیر دندان سیگنال مدل بِیاز گوچ دارای عصاره سیب و نعناع است. همچنین از پوسیدگی ، تشکیل جرم و پلاک و التهابات لثه جلو گیری می کند.
 • خمیر دندان Signal مدل Cavity Fighter + خمیر دندان

  خمیر دندان Signal مدل Cavity Fighter

  12,000 تومان
  خمیر دندان سیگنال مدل کویتی فایتر خمیر دندان سیگنال مدل کویتی دارای عصاره‌ی خوشبوی نعناع بوده که با عث خنکی دهان و دندانها می‌شود. این خمیر دندان خاصیت ضد پوسیدگی داشته و از ایجاد جرم ، پلاک و التهاب لثه جلوگیری می‌کند. 
 • خمیر دندان Crest مدل 3D White + خمیر دندان

  خمیر دندان Crest مدل Cavity Protection

  17,000 تومان
  خمیر دندان کرست مدل کاویتی پروتکشن این خمیردندان دارای خواص جلوگیری از پوسیدگی ریشه و مینای دندان ، برطرف کردن رنگدانه های سطحی دندان ، پاکسازی دندان ، خوشبو کننده دهان و نیز کاهش میزان پلاک و جرم روی دندان می باشد. همچنین این خمیر دندان دارای طعم و عصاره نعنا است که سبب نفس های تازه برای شما می باشد.
 • خمیر دندان Crest مدل 3D White + خمیر دندان

  خمیر دندان Crest مدل 3D White

  17,000 تومان
  خمیر دندان کرست مدل 3D وایت  این خمیردندان دارای خواص جلوگیری از پوسیدگی ریشه و مینای دندان ، برطرف کردن رنگدانه های سطحی دندان ، پاکسازی دندان ، خوشبو کننده دهان و نیز کاهش میزان پلاک و جرم روی دندان می باشد. همچنین این خمیر دندان دارای طعم و عصاره نعنا است که سبب نفس های تازه برای شما می باشد.