برند مطرح محصولات مراقبت از پوست دیادرمین

برند مطرح محصولات مراقبت از پوست دیادرمین

برند مطرح محصولات مراقبت از پوست دیادرمین

این برند فعالیت خود را از سال 1904 شروع کرده است. برند دیادرمین توانسته در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست در قالب انواع کرم های متناسب با پوست نیازهای تمامی پوست های بازار را تامین کند.این برند تحت لیسانس کمپامی هتل در آلمان مشغول فعالیت است و محصولات خود را اختصاصی برای پوست اراعه میکند.

تاریخچه برند دیادرمین

اگر بخواهیم ریشه ی این برند را برسی کنیم ، به قرن 20ام در فرانسه بر میگردد.در سال 1904 دو برادر فرانسوی به نام های گیامباتیستا ( Giambattista ) و کورنلیو بونتی ( Cornelio Bonetti ) حق ثبت اختراع دیادرمین را گرفتند و شرکت برادران بونتی ( Bonetti Frères ) را تاسیس کردند.

آن ها در ابتدای شروع کار خود امولسیون که مخلوطی از آب و روغن را که ماده ی اولیه انواع کرم ها میباشد در داروخانه ها به فروش رساندند.این امولسیون وقتی به دست متخصصان پوست رسید توانستند انواع محصولات مراقبت از پوست را تولید کنند و برای دارو ساز ها نیز کاربرد داشت که موفق به تولید انواع پمادهای دست ساز شدند.

این دو برادر به خاطر علاقه ای که به این موضوع داشتند و برای زیبایی هرچه بیشتر پوست به یک راه درمان تازه رسیدند که در ابتدا فقط در داروخانه ها به فروش میرسید.اما بعد ها به عنوان کرم ها های مراقبتی در ظرف های مخصوص با درب الومینیومی در اکثر مراکز تجاری به فروش رسید.کرم های دیارمن توانستند بعد از مدت کوتاهی خود در سطح جهانی شناس کنند و به عنوان کرم های مراقبت از پوست شناخته شدند.

تاریخچه

این برند توانست در سال های مختلف موفق به تولید محصولات جدید و کار بردی خود بشود.

به این صورت که در سال 1930 موفق به تولید پودر بچه شد.

در سال 1949 توانست کرم محافظت پوست در مقابل اشعه های نور خورشید را تولید کند.

بعد از آن دایره ی تولید خود را گسترش داد و به تولید رژلب، انواع شامپو، کرم موبر، دئودورانت، اسپری مو و لوسیون نیز پرداخت.

این برند توانست در سال 1959 کرم های محافظتی خود را تولید کند.تولید کرم ضد چروک دیادرمین محصولی بود که مورد استقبال مردم قرار گرفت چرا که یک انقلابی در محصولات مراقبتی بود و باعث به تاخیر افتاد پیری پوست میشد.

محصولات این برند در سال 1970 درگر فقط در داروخانه ها به فروش نمیرسید.بلکه به خاطر محبوبیت زیاد مردم میتوانستند این محصولات را در سوپرمارکت ها نیز خریداری کنند.در سال 1980 این برند فرانسوی به کمپانی هنکل فروخته شد و در سال 2002 محصولات آن به کشور های آلمان و استرلیا صادر و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

شرکت هنکل در سال 1876 توست فریتز هنکل در کشوار المان 28 ساله شد و توانست با دو شریک خود محصولات پودری خود را تولید کند.

این شرکت فقط محدود به تولید محصولات ارایشی بهداشتی نمیباشد و در زمینه ی شوینده های مراقبت از خانه و انواع چسب برای مصارف خانگی و صنعتی فعالیت دارد. محصولات این برند امروزه به 125 کشور جهان صادر میشود.

DIADERMINE اولین برند آرایشی دارای گواهینامه ECARF

این برند توانست در سال 2009 از طرف سازمان تست آلرژی اروپا گواهینامه های سلامت را دریافت کند و 25 محصول خود را از طریق این سازمان بیمه ی ضد الرژی کند.

داشتن این گواهینامه به این معناست که محصولات برخوردار از این لیبل عاری از هرگونه ترکیبات و مواد الرژن که سبب حساسیت های مختلف پوستی میشوند هستند.

تولیکنندگانی که محصولاتشان دارای این لیبل میباشد موظف هستند که در قبال درخواست مصرف کنندگان برای مشاوره های فردی اطلاعات ارعه دهند . محصولات این برند برای کسانی که پوست حساس دارند فوق العاده میباشد.

تمامی محصولات کمپانی دیادرمین در لابراتوارهای معتبرجهانی تولید میشوند و مورد آزمایش قرار میگیرند. آزمایشگاه های این برند یک تست آلرژی در مورد تمام آلرژن ها که ممکن است در مواد تشکیل دهنده کرم های روز و دیگر محصولات مراقبتی وجود داشته باشد؛ انجام می دهند. متخصصان پوستی محصولات را بر اساس اخرین دستاورد های علمی و و با جدید ترین فرمولاسیون مراقبت پوستی اراعه میدهند.به همین منظور برای محافظت از پوست انتخابی مناسب میباشد.

DIADERMINE یک برند با طراحی فوق العاده و با سابقه در زمینه ی تولید محصولات ارایشی بهداشتی میباشد که سعی میکند بالاترین کیفیت و دستاورد های علمی را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهد.

شما میتوانید انواع محصولات این برند را در سایت والتیک خریداری کنید.