لیست محصولات الارو

لیست محصولات الارو

لیست محصولات الارو

لیست محصولات الارو

یکی از معروف ترین برند ها در زمینه ی تولید لوازم ارایشی بهداشتی برند الارو میباشد. این برند در شهر آنژه، در کشور فرانسه ودر سال 2007 به وجود آمده است و از همان ابتدا شعار زیبایی و سلامت را برای شروع فعالیت خنود انتخاب کرده است. همچنین نام این برند از ترکیب ئ مخفف سه کلمه ی زن، آب و هنر به وجود آمده است.

برای مشاهده ی انواع ضد آفتاب میتوانید به لیک مورد نظر مراجعه کنید.

تمامی محصولات این برند از کیفیت و استاندارد های لازم جهانی برخوردار است و با مرغوب ترین بهترین ترکیبات ساخت و عرضه میشوند و توانایی آن را دارد که بیشتر نیاز های شما به محصولات ارایشی بهداشتی را تامیین کند.محصولات این برند با عملکرد دقیق و مناسب با هر سبک پوستی انتخاب میشوند و کیفیت و استاندارد های این محصولات در معتبر ترین آزمایشگاه های جهان و  و توسط بهترین محققان تست و تایید سلامت شده است.

خطوط تولیدی این برند در کشور های مختلف از جمله سوئیس و کانادا به دلیل استقبال زیاد مصرف کنندگان راه اندازی شده است.

ضد آفتاب الارو

یکی از پررطرفدار ترین محصولات این برند کرم ضد آفتاب آن میباشد که با ایجاد یک لایه ی محافظتی دقیق پوست را از آسیب های محیطی و اشعه ی خورشید محافظت میکند.ضد آفتاب های الارو مناسب با هر نوع سبک پوستی(چرب، خشک و مختلط و …) تولید و طراحی میشوند.این محصولات به خاطر وجود ترکیباتی چون UAV و UVB پوست را در برابر اثرات مخرف نور آفتاب محافظت میکند.

اما اینکه این ضدآفتاب ها هرکدام مخصوص چه کاری هستند میتوان گفت که ضد افتاب مینرال برای کسانی که پوست حساس دارند ویا باردار هستند مناسب است، اسپات سولوشن برای کسانی که روی پوست خود لکه های قهوه ای دارند مناسب است.

همچنین ضدآفتاب کرم پدری به عنوان پایه و تثبیت کننده ی آرایش این برند هستند.

برند Ellaro ضد آفتاب مخصوص کودکان بالای دوسال را نیز تولید کرده است. به دلیل اینکه پوست کودکان بسیار حساس و آسیب پذیر است ترکیبات این کرم متناسب با پوست کودکان میباشد که از ایجاد حساسیت های پوستی و آلرژی جلوگیری میکند.

 

انواع پاک کننده‌، شوینده و تونر الارو

محصولات پاک کننده این برند در بسته بندی های مختلف و متنوع مثل کرم، فوم، ژل و تونر تولید و طراحی شده اندکه هر کدام برای هر نوع سبک پوستی متناسب است.

یکی از محصولات این برای محافظت از پوست و حفظ زیبایی تولید شده است

 

شوینده ی کرمی الارو برای پوست های حساس و اسیب پذبر طراحی شده است و برای استفاده ی روزانه چه با آبکشی چه بدون آبکشی مناسب میباشد.

فوم و تونر های این برند برای پوست های چرب مناسب تر است چراکه که چربی پوست را به خوبی کنترل میکند و باعث بهبود آن میباشد.

کسانی که از لوازم ارایشی به طور مدام استفاده میکنند بهتر است برای پاکسازی و جلوگیری از اسیب به پوست خود از ژل های شستشوی الارو مناسب با پوستشان استفاده کنند.

این ژل ها به دلیل داشتن خاصیت انتی باکتریال برای مصرف روزانه مناسب است.

سرم های پوست الارو

یکی دیگر از محصولات پرطرفدار این برند سرم های آبراسن میباشند که دارای سه محصول است.

1:سرم روشن کننده و احیا کننده

2:سرم ضد چروک

3:سرم یوس هیدرا

سرم روشن کننده به دلیل وجود ویتامین c باعث شادابی پوست میشود و ترکیبات آن به طوری است که اکثر نیاز های پوستی را پاسخ میدهد.

سرم های ضد چروک الارو برای دو رده ی سنی مختف تولید میشود که برای رده ی سنی 25 به بالا از سرم یوس هیدرا و برای سنین 35 بالا از سرم ایچ ریکاوری استفاده میشود

سرم ایچ ریکاوری کلاژن های پوست را افزایش میدهد و سرعت تقویت و ریکاوری پوست را بالا میبرد.این سرم حاوی میکروذرات ریز میباشد که به خوبی جذب پوست میشوند و پوست را لیفتینگ میکند و همچنین چین و چروک های پوست را کاهش میدهد.

سرم یوس هیدرا برای پیشگیری مناسب است و شما میتوانید با استفاده از این محصول روند چین و چروک شدن پوست خود را به تاخیر بیاندازید.با استفاده از این محصول دیگر نیاز به جراحی های گران قیمت و بوتاکس ندارید زیرا خاصیت این محصول به طور کامل شبیه بوتاکس میباشد.

کرم های ضد چروک و جوان کننده الارو

کرم های ضد چروک و کرم های جوان کننده ی الارو شامل کرم ویتامین c و کرم دور چشم و کرم انتی ایچ میباشند.کرم های الارو معمولا عملکردی نزدیک به سرم ها دارند شما میتوانید برای گرفتن نتیجه ی بهتر از این دو به عنوان مکمل استفاده کنید.

کرم های الارو به دلیل اینکه بافت سبکی دارند به راحتی جذب پوست میشوند. از ویژگی ها این محصولات میتوان به روشن کنندگی پوست، افزایش حالت ارتجاعی و لیفتینگ پوست اشاره کرد

کرم دور چشم انتی رینکل یکی از محصولات پرطرفدار الارو میباشد که برای رفع تیرگی پوست دور چشم مناسب است.

کرم ایجینگ، این کرم معمولا به عنوان لیفتینگ پوست استفاده میشود و برای کاهش چین و چروک پوست فوق العاده میباشد.

کرم پودر الارو

کرم پودر الارو یکی از پرطرفدار ترین محصولات این برند است که کیفیت بالایی دارد و ازجمله اولین کرم پودر هایی است که در آن از ترکیبات ضد پیری استفاده شده است.برای همین به پوست شما اسیب نمیرساند و به عنوان یک محافط عمل میکند.این کرم به علت اینکه بدون چربی و مات است مدت زمان بیشتری را روی پوست میماند

به زودی تمامی محصولات این برند در والتیک موجود خواهد شد