قرص ماشین ظرفشویی All In One Max

قرص ماشین ظرفشویی All In One Max

قرص ماشین ظرفشویی All In One Max

قرص ماشین ظرفشویی All In One Max

یکی پرکاربرد ترین لوازم اشپزخانه ماشین ظرفشویی میباشد زیرا استفاده از این وسیله باعث صرفه جویی در وقت ،انرژی و اب میشود.

مواده شوینده ی ماشین ظرفشویی در مدل های مختلف مثل ژل ، قرص ،پودر توسط برند های مختلف در مدل های مختلف تولید میشود که این محصولات با به کارگیری بهترین تکنولوژی های روز دنیا در اختیار مردم قرار میگیرد.این مواد شوینده از قدرت تمییز کنندگی بالایی برخوردار هستند و طرفدارای زیادی دارند.

این قرص های ماشین ظرفشویی در یک ابعاد و اندازه ی مشخص تولید میشوند و هرکدام از ان ها برای برای شستشوی یک حجمی از ظروف کافی میباشد.

بهترین ویژگی این قرص های ماشین این است که با هر بار استفاده از یکی از این قرص ها سخت ترین و چرب ترین لکه های موجود روی ظروف به راحتی پاک میشود و این امر به خودی خود یک صرفه جویی در انرژی میباشد.

استفاده از قرص ماشین ظرفشویی بسیار راحت میباشد و با جرم گیری لوازم ماشین طول عمر آن را افزایش میدهد و باعث کاهش هزینه های تعمیر میشود.

معرفی قرص ماشین ظرفشویی فینیش مدل All In One Max

قرص ماشین ظرفشویی فینیش با بهره گیری از بهترین و قدرتمند ترین فرمولاسیون ممکن سخت ترین لکه های موجود از لکه های سوخته گرفته تا لکه های چسبیده ی غذا و لکه های خشک شده را به راحتی از بین میبرد و باعث عملکرد بهتر در شستشو میشود.

این محصول را به خاطر استفاده از بالاترین تکنولوژی های روز دنیا به عنوان بهترین برند قرص ماشین ظرفشویی میشناسند که از سه قسمت توپ قدرتمند با یک فاز ابی و یک فاز سفید تشکیل شده است. همچنین این محصول توسط بزرگ ترین تولید کننده های ماشین ظرفشویی از جمله بکو، زیمنس و آرچیلک توصیه می گردد.

توپ های قدرتمند این محصول با داشتن فرمولاسیون حاوی جلادهنده و نمک باعث محافظت از ظروف بلورین و شیشه ای میشوند.همچنین مانع از ایجاد خط و خش و کدری روی ظروف میشوند و ظروف شیشه ای را مانند روز اول در اختیار شما میگدارند.

فاز آبی این قرص های ماشین ظرفشویی این برند قدرت چربی زدایی دارند و سخت ترین چربی های ممکن را از ظروف پاک میکنند.

فاز سفید این قرص با خاصیت پودری که دارد دشوارترین لکه و کثیفی هایی روی ظروف مانده و خشک شده است را از بین میبرد.

فاز سفید این قرص وظیفه ی جرم زدایی و محافظت از قسمت های داخلی ماشین ظرفشویی را نیز دارد و باعث سلامتی و افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی نیز میشود.

قرص All In One Max فینیش دارای نمک و جلادهنده است که این امر سبب میشود که دیگر نیاز به تهیه ی جداگانه ی این مواد نباشد . این قرص ها در سخترین اب ها هم از شکل گیری جرم در ظروف پیشگیری میکند و باعث براقیت بیشتر ظروف میشود.

10 ویژگی منحصر به فرد قرص ماشین ظرفشویی All In One Max

  • قدرت شویندگی بالا
  • بدون نیاز به عملیات پیش شستشو
  • چربی زدایی از ظروف
  • کمک به خشک شدن سریع ظروف
  • جرم گیری فیلتر و قسمت های داخلی ماشین ظرفشویی
  • عملکرد بالا حتی در دمای پایین آب
  • دارای تاثیر مایع ظرفشویی
  • محافظ فیلتر ماشین ظرفشویی
  • براق و درخشان کننده ظروف شیشه ای
  • استفاده آسان و راحت

نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی All In One Max :

ابتدا یک عدد قرص را از داخل بسته در بیاورید و مطمئن باشید که دستتان کاملا خشک است.

قرص را درون جا قرصی ماشین ظرفشویی قرار دهید و برنامه مربوط به استفاده از قرص را فعال کنید.

توجه داشته باشید که روکش قرص قابل حل شدن است و آن را سوراخ یا باز نکنید.

شما میتوانید برای خرید انواع قرص ماشین ظرفشویی به والتیک مراجعه کنید.